Theodor Johnson

Reference

Zde najdete moji programátorskou tvorbu, od prvních her ve skriptovacím jazyce GML, až k pokročilejší tvorbě v C#


Projekty na Windows

Tankade

Stáhnout Tankade

Tankade je hra ve které se snažíte ubránit tank před nájezdy mimozemských nepřátel, ve hře musíte vydržet první dvě vlny nepřátel a zničit finálního bosse.

Stáhnout, mirror

Tankade 2

Stáhnout Tankade 2

Tankade 2 je volné pokračování předchozí verze, kde bráníte tank před nájezdy pozemských, posléze i mimozemských nepřátel.

Stáhnout, mirror

1280 Invaders

Stáhnout 1280 Invaders

Hra na klasický motiv space invaders ve které se snažíte přežít spousty vln nepřátel a porazit i ty nejsilnější, hra obsahuje 2 bosse na různých úrovních.

Stáhnout, mirror

Life of Platformer

Stáhnout Life of Platformer

Mezi mé první pokrokové hry se řadí Life of Platformer. Hra je 2D skákačka, ve které procházíte různé mapy, které se mění jak procházíte různými částmi, prozkoumáte také nové herní mechaniky. Hru jsem vytvářel do soutěže Devboookátor 2013, kde se zařadila na prvím místě.

Stáhnout, itnetwork mirror

Šibenice

Stáhnout Šibenici

Hru šibenice zná jistě každý, takže netřeba představovat, toto je můj první pokus o vytvoření takové hry, takže kvalita je ještě na nízké úrovni (minimálně oproti druhé verzi ve WPF).

Stáhnout, mirror

Šibenice ve WPF

Stáhnout Šibenici

Další verze známé hry šibenice, tentokrát v lepším provedení, s použitím Windows Presentation Foundation (zkr. WPF), též v jazyce C#.

Stáhnout, stáhnout se zdrojovým kódem, itnetwork mirror

Snake

Stáhnout Snake

Mezi klasiku se dá zařadit i hra had, známá již ze starých telefonů Nokia 3310, v nové verzi jsem ji vydal do jedné malé soutěže na Devbooku (nyní již ITNetwork), tuto verzi jsem napsal v jazyce C#.

Stáhnout, stáhnout se zdrojovým kódem, itnetwork mirror